Firma U. R. B. Fuhl Alfred powstała w 1997 roku. Od tego czasu działamy na rynku usług romontowo-budowlanych. Wiedza nabyta na przestrzeni lat pomaga nam oferować najwyższą jakość wykonywanych zleceń.

Proponujemy prace budowlane i remontowe zarówno z użyciem materiałów nam powierzonych, jak i z dostarczeniem ich przez nas.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy w powierzone zadania wkładają 100% swojej wiedzy praktycznej. To też pasjonaci budowlani, którzy po prostu lubią to co robią. Działamy na profesjonalnym sprzęcie, co gwarantuje nie tylko dokładność, ale i szybkość realizacji każdego zlecenia. Obszarem naszych działań jest przede wszystkim województwo opolskie.

Co jeszcze proponujemy? Oprócz zleceń wykonawczych można także korzystać z naszego doradztwa remontowo-budowlanego. Alfred Fuhl – Usługi Remontowo Budowlane, oferuje przystępne ceny za usługi dotyczące: tynków gipsowych i cementowo-wapiennych, budowa domów i obiektów przemysłowych, docieplanie budynków, aranżacje i wykończenia wnętrz.