Tynki maszynowe:

  • gipsowe
  • cementowo wapienne

Firma remontowo-budowlana Alfred Fuhl, ma w swojej ofercie usługi wykonania tynków maszynowych. Powstają one poprzez zmieszanie wody w agregacie tynkarskim z suchymi mieszankami tynkarskimi. Wykańcza się nimi sufity i ściany, a rozwiązania te mają duże wzięcie w branży. Dlaczego? Oto kilka powodów.
Jedną z zalet tynków maszynowych jest szybkość wykonania takiej usługi. Jak? Po prostu taką mieszankę tworzy się szybciej w agregacie niż w klasycznej betoniarce. Takie działanie nawet trzykrotnie skraca czas poświęcony otynkowanie domu. Brzmi opłacalnie? I tak jest.
Gotowe mieszanki to też jakość w postaci takiej samej konsystencji tynków – betoniarka może sprawiać, że właściwości danych mieszanek mogą się różnić, tynki maszynowe takiego ryzyka się pozbywają.

Skoro mamy już jakość, mamy szybkość, to teraz nasuwa się pytanie o koszt. Oczywiście taka mieszanka jest nieco droższa od klasycznej, ale efekt jest znacznie bardziej estetyczny i trwalszy. Proponujemy tynki maszynowe cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe. Jeśli nie wiesz, co będzie dla Ciebie najlepsze, zapytaj nas.